ЗА НАС

извршување на квалитетот на најдобрите

Shijiazhuang Cast Iron Products Co., Ltd. is a company specialized in the design, development and production of cast iron cookwares and other cast iron home and garden products. Since its inception, we are always adhered to the “customer first, service first, sincere” business philosophy, always adhere to the principle of integrity, innovation, development-oriented.

Нашата компанија има искусни дизајнерски тим, водечка индустрија на истражување и развој на способности и силна производна сила, производи со модерен изглед и текстура, и секогаш ги следат тековните модни тренд постојано се појавуваат, со висок квалитет, светски познатиот.

 

ПРОИЗВОДИ

се придржуваат до клиент-центрирани, технолошките иновации како основа, постојано подобрување на корисничкото искуство, да се подобри квалитетот на производите и услугите.

WhatsApp Онлајн Chat!